خانه > اخبار > جلسه مدیران بورس کالا با صاحبان کارخانجات روغنکشی

جلسه مدیران بورس کالا با صاحبان کارخانجات روغنکشی

معاون نظارت و عملیات و مدیران بورس کالا در یک اقدام قابل تحسین در انجمن صنفی صنایع روغنکشی با مدیران کارخانجات روغنکشی دیدار نمودند در این جلسه که به منظور توسعه فعالیت بورس کالا در زمینه عرضه دانه های روغنی برگزار شده بود مدیران بورس کالا و صاحبان کارخانجات روغنکشی به همفکری پرداختند .

معاون نظارت و عملیات بورس کالا در ابتدای جلسه آمادگی بورس کالا را جهت هماهنگی حداکثری برای عرضه و فروش دانه های تولید داخل اعلام نمود .

 ایشان ضمن توضیح فرایند و مکانیسم عرضه دانه های روغنی در بورس کالا دغدغه مدیران کارخانجات روغنکشی را نیز در این خصوص استماع نمودند .

مدیران کارخانجات روغنکشی نیز با بیان مشکلات خود خواستار پیگیری مسائل مختلف  در زمینه خرید دانه های عرضه شده در بورس کالا بودند ، که مدیران بورس کالا قول پیگیری در این خصوص را به صاحبان کارخانجات روغنکشی دادند .

در پایان مقرر شد شرکت بورس کالا جلساتی را با مسئولین محترم شرکت بازرگانی دولتی ایران در خصوص مسائل اعلام شده توسط شرکت‌های روغنکشی داشته باشند .

انجمن صنفی صنایع روغنکشی اهتمام معاون نظارت و عملیات بورس کالا و سایر مدیران بورس کالا را جهت همکاری با تولیدکنندگان داخلی مغتنم شمرده  و تشکر و قدردانی خود را از این اقدام اعلام می دارد .

امید است با همکاری دولت و بخش خصوصی توسعه کشت دانه های روغنی ، افزایش ضریب خوداتکایی ، افزایش تولید و حفظ ارزش افزوده تحقق یابد .

 

 

همچنین ببینید

رکورد تولید کلزا شکسته شد/سطح زیرکشت کلزا به ۸۰۰ هزار هکتار می رسد

علیرضا مهاجر مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی در گفت و گو با ...