خانه > اخبار > بررسی راهبردهای سال آینده‌ی خرید تضمینی کیفی دانه‌های روغنی

بررسی راهبردهای سال آینده‌ی خرید تضمینی کیفی دانه‌های روغنی

همایش دو روزه‌ و سراسری هم‌اندیشی مدیران ستادی و شرکت‌های تابعه با رویکرد بررسی راهبردهای خرید تضمینی گندم و دانه‌های روغنی در سال ۱۳۹۷ و با هدف بهبود کیفیت خرید تضمینی این محصولات در سال‌زراعی آینده، در محل سالن اجتماعات هتل اشراق مشهد مقدس در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه، ۲۲ و ۲۳ آذرماه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، مدیران ستادی شرکت بازرگانی دولتی ایران به همراه مدیران شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی مناطق ۱۴ گانه و استان‌ها و تعدادی از رؤسای سازمان‌های جهاد کشاورزی استان‌ها گرد هم آمده‌اند تا راه‌کارهای خرید تضمینی بهینه‌ی گندم را در سال آتی بررسی کنند.

بر اساس این گزارش، این همایش دو روزه با تلاوت آیات قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و پس از خیر مقدم‌گویی به شرکت‌کنندگان در همایش، توسط حسین داستان، مدیر روابط عمومی شرکت و مجری همایش رسماً آغاز شد.

سپس حسن حنان، قائم‌مقام مدیر عامل با اظهار خرسندی از برگزاری این همایش تخصصی، به تشریح برنامه‌های همایش و اهدافی که شرکت از برگزاری این همایش دنبال می‌کند، پرداخت و با اشاره به زمان‌بندی برنامه‌ها، موضوعات تخصصی و وظایف اساسی کارگروه‌ها و نحوه‌ی فعالیت آن توسط اعضا را تبیین کرد.

این گزارش حاکی است، در ادامه حسن عباسی معروفان، عضو هیأت مدیره و معاون بازرگانی – حیدرعلی نصر، سرپرست مرکز پژوهشهای غلات – حسین ایرانشاهی، عضو هیأت هدیره و معاون اداری و مالی – قدرت حیدری، مدیر پروژه‌ی راهبری گندم – حمیدرضا نوری، مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه‌ی ۵، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در حوزه‌ی تخصصی عملکرد خود به ایراد سخنرانی پرداختند.

این گزارش می‌افزاید، مهندس یزدان سیف، معاون وزیر جهادکشاورزی و مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران در سخنانی ضمن تأکید برتمرکز وتدقیق رؤسا و اعضای کارگروه‌ها برتمامی جنبه ها و مباحث و موضوعات مبتلابه حوزه‌های مختلف فعالیتی شرکت وهم‎اندیشی‌کامل و جامع در خصوص ارایه و تدوین راهبردهای لازم برای رفع مسائل و مشکلات موجود، رئوس فعالیت‌ها و اقدامات ضروری برای ورود به بحث خرید گندم و دانه‎های روغنی در سال ۱۳۹۷ را تبیین و تشریح کرد.

همچنین ببینید

رکورد تولید کلزا شکسته شد/سطح زیرکشت کلزا به ۸۰۰ هزار هکتار می رسد

علیرضا مهاجر مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی در گفت و گو با ...